NEDİR?

Gayrimenkul geliştiricileri, uzmanları, alıcıları, satıcıları ve ve finansçıları için Türkiye'de emlak değerini etkileyen kritik verileri; raporlar, listeler ve haritalar halinde sunabilen bir digital içerik platformudur.

 

NE ZAMAN?

Değerinibilir.com çalışmaları, 2012 yılında "Mekansal Veri Marketi Ar-Ge Projesi" ile başlatılmıştır. Web sitesinin 1.sürüm arayüzü, Aralık 2015'te yayına alınmıştır. Web ve mobil site anlamında 2.sürümü Kasım 2016'da yayına başlamıştır.

 

NEREDE?

Değerinibilir.com, internet yayınlarının merkezi, Türkiye/Ankara'daki Bilkent Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi Cyberpark'ta sürdürülmektedir.

 

NASIL?

Değerinibilir, gayrimenkulün değerini etkileyen pek çok veriye tek ekrandan ulaşmanızı sağlar. Örneğin, herhangi bir emlakın adresini veya konumunu biliyorsanız; deprem risk derecesini, emlak vergisi resmi rayicini, kentsel dönüşüm alanında kalıp kalmadığını, kaç nüfuslu bir mahallede yer aldığını vb. bilgisayarınızdan, mobil cihazınızdan bir kaç tıklama ve bir kaç dakika içinde öğrenebilirsiniz. Bütün bu karmaşık katmanları, kullanıcıya en kolay kullanılabilir hale getirmek için; ekibimiz resmi ve public kaynaklardan içerik hazırlığı yapar, yayımlar ve destek sağlar.

 

NEDEN?

Değerinibilir, değerli bilgilere erişmenin önemini bilir. Bilgilerin, işlenmiş veriden türetilmesi gerektiğinin farkındadır. Hiçkimsenin, bilgiye erişmek için saatlerce yolculuk, günlerce yazışma, olağanüstü efor sarfetmesi gerekmeyeceği bir dünya hayal eder. Dünyanın en kıymetli değeri olan "bilgi" için her zaman en az paranın ödenmek istediğini aklından çıkarmaz. Sonuçta ticari gelirini sağlarken kullanıcıya zamandan ve kaynaklarından tasarruf sağlamak gerektiği gerçeğinden vazgeçmez.

 

NEREDEN?

Değerinibilir, ürün ve hizmetlerine değerinibilir.com adresimizden her türlü internet kanalı ile erişebilirsiniz; bilgisayardan ve tüm mobil cihazlardan. Ayrıca Değerinibilir içeriklerini kullanıcılarına katma değerli ürünlere dönüştürerek sunan iş ortaklarımızın portallarında da görebilirsiniz.

 

KİM?

Değerinibilir, 1992 yılından itibaren gayrimenkul üzerine eğitim almış ve kurumsal deneyimler kazanmış bir kadronun yönettiği; Türkiye'nin alanında uzmanlaşmış en dinamik ekibi tarafından; Haritaevi inovasyon grubuna bağlı Değerinibilir tescilli markası tarafından geliştirilmektedir.

 

YUKARI